Hemen Bize Ulaşın

Whatsapp Mesaj Gönderme

Whatsapp Mesaj Gönderme 17 Eylül 2022

Nakliye takip programı ile entegre çalışan whatsapp sistemi, sistemde kayıtlı olan tüm şoförlere özelleştirilebilir bir whatsapp mesajı göndermektedir. Nakliye takip programı ile hem sevkiyatlarınızı takip edin, hem de şoförlerinize elinizdeki işleri mesaj olarak gönderin.

Whatsapp sistemi, sisteme kayıtlı tüm sürücülere özelleştirilmiş mesajlar gönderir. Nakliye takip sistemi chat ile entegre edilebilmektedir. Bu sayede hem gönderilerinizi takip edebilir hem de sürücülerinize mesaj gönderebilirsiniz

Whatsapp ve nakliye takip programı, sürücülerinize özelleştirilmiş mesajlar göndermenizi sağlar. Bu işlem sadece bir gönderi ile sınırlı olmayıp, sistemde bulunan her gönderiniz için uygulanabilir.

Taşımalarınızı takip ettiğinizde, her sürücüye özelleştirilmiş mesajlar gönderebilir, verimliliği artırabilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.


Nakliye Takip Excel, Sevkiyat Takip, Whatsapp Entegrasyonu, Kamyon ve Tır Programı, Nakliye Programı, Nakliye Yönetim Programı, Nakliye Takip, Komisyon Takip,