Hemen Bize Ulaşın

Taşıma İşleri Organizasyonu

  • Anasayfa
  • Taşıma İşleri Organizasyonu
Lojistik Programı

Taşıma İşleri Organizasyonu

Taşıma İşleri Organizasyonu (TİO) yapan firmaların iş akışlarını araç teminlerini ve sürücü erişimlerini hızlı ve etkin hale getirmek için geliştirilen FiLojistik yazılımı sayesinde tüm verileriniz bulut ortamında saklanmaktadır.

FiLojistik Taşıma İşleri Organizasyon Programının kullanım alanları ve sınırları; cep telefonu, tablet ve bilgisayardan eş zamanlı ve sınırsız kullanıcı ile sağlanabilmektedir. Her türlü saldırı ve virüs güvenliği SSL şifreli olarak sağlanmaktadır.

Yazılımın Tarihçesi

Divizyon Özel Yazılım Çözümleri olarak hazırlanan Taşıma İşleri Organizasyon Programının 1. versiyonunda sevkiyat ve komisyon takip işlemlerinin takip ve kontrol altına alınması sağlanmıştır. Araç, Sürücü ve Sefer Emirleri sistemde tutulmuş, işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm alanlar sahadan alınan geri bildirim ve isteklerle geliştirilmiştir. Yazılım geliştirme sürecinin 2. versiyonunda piyasada en büyük problemlerden olan açık işlere sürücü ve araç bulma işlemlerini hızlandırma ve dünyanın en büyük iletişim araçlarından olan WhatsApp üzerine yoğun çalışmalar ve AR-GE yapılmıştır. Açılan iş emirlerinin sürücülere WhatsApp üzerinden kişisel, sevkiyat bilgilerinin tanımlardan otomatik alınarak ve günün farklı saatlerinde otomatik başlatma ve durdurma özellikleriyle kodlamaları tamamlanmıştır. Geliştirme sürecinin 3. Versiyonunda tüm para birimleri, kasa takibi, irsaliye ve fatura özellikleri ile depo ürün yönetimi hazırlanmış ve kullanıma açılmıştır. Aynı zamanda 3. Versiyon ile dinamik ve esnek kullanıcı rol yönetimi kodlanmıştır. Kullanıcı bazlı sevkiyat, fabrika ve kasa takibi özellikleri geliştirilmiştir.

Yazılım sisteminin gelecek dönemlerinde Taşıma İşi Organizatörlüğü, Depoculuk ve Filo Hizmeti veren tüm alanlarda geliştirmeleri devam etmekte olup; Divizyon Özel Yazılım Çözümleri olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini dinleyerek yazılım geliştirmeye devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz modüller ve arayüzler saha çalışanlarından alınarak firmaya özgü yapılmaktadır. Biten çalışmalar evrensel kalıplara oturtularak daha sonra ana yazılıma modül olarak eklenerek ilerlenmektedir.

Divizyon yazılım çözümleri olarak Sevkiyat, Nakliyat, Taşıma İşleri Organizatörlüğü, Filo Yönetimi, Araç Takibi, Depolama, Ambalajlama ve Etiketleme gibi kombine yada tekil alanlarda hizmet yürüten tüm firmalara kendi kurumsal yapı ve  çalışma prensiplerine göre yazılım geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlerin de bu kapsamda ihtiyaç duyduğu tüm yazılım geliştirme işlerine çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Nakliye Programı

16512

Sistemde Kayıtlı Şoför

45+

Aktif Kullanıcı

21542+

Tamamlanan Sevkiyat

32.860+

Gönderilen Whatsapp Mesajı

Nakliye Takip

Neden FiLojistik?

Nakliye takip işlemleriniz için neden filojistik kullanmalısınız?