Hemen Bize Ulaşın

Nakliye - Whatsapp Bildiri Sistemi

  • Anasayfa
  • Nakliye - Whatsapp Bildiri Sistemi
Lojistik Programı

Nakliye - Whatsapp Bildiri Sistemi

WhatsApp Türkiye’de en çok kullanılan iletişim platformlarından olup hizmet verdiğimiz Nakliye ve Lojistik sektöründen sürücülere erişmek için en önemli araçtır.

Bu konuda firma olarak geliştirdiğimiz WhatsApp mesaj sistemi sayesinde firma yöneticilerinin telefonlarında binlerce numara kaydetme ve mesaj gönderimi yapmanın zorluğunu ve neredeyse yönetilemez bir hale gelen problemi yazılımsal desteklerle çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız.

Sistem üzerine eklenen on binlerce sürücü için Sayın, Adı Soyadı şeklinde başlayan kişiye özel sevkiyat / sefer iş emri bildirim mesajları göndererek hem hizmet verdiğiniz şoförleri özel hissettirmek hem de dönüş sayısını arttırmak hazırladığımız ‘WhatsApp Mesaj Gönderme Modülü’ sayesinde hızlı, etkili ve yönetilebilir hale gelmiştir.

Atılan mesajlara yapılan dönüşler neticesinde sevkiyat ve sefer emrine sürücü atandığında, mesaj sisteminin otomatik durması sağlanmış ve gereksiz telefon trafiği minimuma indirgenmiştir.

Sistemde kaydedilen ve tamamlanan tüm sevkiyat ve sefer emirleri sürücü ve araç bazında arşivlenmekte ve sürücülere bir puanlama sistemi çalışmaktadır. Aynı zamanda sürücünün gittiği rota veya rotalar otomatik kaydedilmektedir. Bu sayede mesaj gönderiminizde o yöne / rotaya çalışan sürücüleri eleyerek ve sürücüler için puan baremi belirleyerek daha kaliteli ve kişiye özel akıllı mesajlar gönderebileceksiniz.

Sistemde tutulan araçlar hem Filo Yönetim Modülü tarafında hem Sevkiyat Yönetim Modülü tarafından ortak kullanılmakta olup araçları kullanan sürücüler en son kullandıkları araç ve o aracın türü ile otomatik ilişkilendirilmektedir. Bu sayede WhatsApp mesajlarınızı yükün ve hizmetin çeşidine göre ‘Araç Türü’ belirleyerek sadece sizin aradığınız araç türüne sahip veya en son o araç türünü kullanmış sürücülere sistem sayesinde hızlıca süzerek gönderebilirsiniz.

Firmamız tarafından geliştirilen WhatsApp sistemi sadece sevkiyat ve sefer iş emirleri göndermekle kalmayıp aynı zamanda çalıştığınız firmalara ve sürücülere cari hesap bilgileri için de mesaj atabilmektedir.

Firmaların sevkiyat ve sefer emirleri listesini tek bir tıkla firmaya özel sistem tarafından otomatik oluşturulan PDF dosyalarla sistem üzerinden gönderim yapabilirsiniz. Fabrikanın taşımacılığını yaptığınız tüm kalemleri ve sevkiyatla ilgili tüm detayları içeren raporları sistem sizin adınıza hazırlar ve kayıtlı yetkili telefonuna bildirimde bulunacaktır.

Sefer görev emri ve sevkiyat formu gibi raporlar sistem tarafından otomatik oluşturulmakta ve WhatsApp Mesaj Yönetim Modülü sayesinde zahmetsizce ilgililerin telefonlarına PDF dosya olarak gönderilebilmektedir.

Bu yazımızda sizlere Türkiye’de  Taşıma İşleri Organizatörlüğü yapan Lojistik ve Nakliyat firmalarına çalışma mantığı ve kabiliyetleri ölçüsünde eşsiz ve tek olan WhatsApp mesaj modülünden bahsetmeye çalıştık. Modülün ek ihtiyaçları ve işletmenize göre kullanım ihtiyaçları değişiklik gösterebileceği ihtimaliyle merak ettikleriniz ve sorularınız için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Nakliye Programı

16512

Sistemde Kayıtlı Şoför

45+

Aktif Kullanıcı

21542+

Tamamlanan Sevkiyat

32.860+

Gönderilen Whatsapp Mesajı

Nakliye Takip

Neden FiLojistik?

Nakliye takip işlemleriniz için neden filojistik kullanmalısınız?