Hemen Bize Ulaşın

Hakkımızda

Lojistik Programı

Hakkımızda

Lojistik ve Nakliye firmaları için geliştirilmiş tüm cihazlardan erişilebilen; sevkiyat, araç, sürücü, cari borç alacak takip ve organizasyon yapabilen WhatsApp üzerinden otomatik kişiye özel bildirim ve mesaj atabilen yazılım sistemidir.

Filojistik yazılımı 2 farklı programın bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Whatsapp gönderi yönetim yazılımı ve web yazılımı 24 saat entegre olarak çalışmaktadır.

Lojistik ve Nakliye firmalarının ihtiyaç duyduğu tüm iş takibi işlemlerini cep telefonlarından, tabletlerden ve bilgisayarlardan takip etmenizi sağlayacak şekilde cihaz bağımsız olarak tasarlanmış ve kodlanmıştır.

Lojistik ve Nakliye firmalarının komisyon ve fabrikalardaki borç bakiye takipleri ile sürücülerin bakiye takipleri sistem üzerinden takip edilebilmekte, toplu ve bireysel raporlamalar alınabilmektedir. Tüm rapor ve listeler dış ortamlara ve farklı formatlara sistem tarafından otomatik dönüştürülmektedir. Raporlarınızı yazıcı çıktısı, pdf, word ve excel ortamına aktarabileceğiniz gibi aynı zamanda özel ekranlar aracılığıyla whatsapp üzerinden sistemin otomatik bildirimini de kullanabilirsiniz.

Filojistik Programının Ana Modülleri


Sevkiyat Yönetimi, Sürücü yönetimi, Araç Yönetimi, Fabrika ve İşletme Yönetimi, WhatsApp Bildirim Sistemi, Kasa Takip Modülü, Fabrika Yönetim Modülü, Hizmet ve Ürün Takip Yönetim Modülü, Ön Muhasebe Takip Sistemi ve İrsaliye ve Fatura Modülü, Dinamik Raporlama ve Aktarım Modülü, Sınırsız ve Esnek Kullanıcı – Yetki Takip Modülü.

Filojistik Yazılımı Nerede Çalışır?

Müşterilerimize özel açılan web sunucularında sistem çalışmaktadır. WhatsApp bildirim sistemi için müşterilerimizin kendi adlarına aldıkları GSM hattı ile sunucu yazılımında WhatsApp oturum açma işlemi gerçekleştirmektedirler. İki yazılım birbiri arasında 24 saat veri okuma ve bildirim gönderimi yapabilmektedir.

Nakliye Programı

16512

Sistemde Kayıtlı Şoför

45+

Aktif Kullanıcı

21542+

Tamamlanan Sevkiyat

32.860+

Gönderilen Whatsapp Mesajı

Nakliye Takip

Neden FiLojistik?

Nakliye takip işlemleriniz için neden filojistik kullanmalısınız?