Hemen Bize Ulaşın

Whatsapp Mesaj Modülü

Whatsapp Mesaj Modülü

Sistemde gelişmiş ve entegre çalışan bir WhatsApp yazılımı mevcuttur. Ekranlardan girilen sevkiyat emirleri asıl işlerinizden olan sürücü ve araç temini için Türkiye genelinde en çok kullanılan iletişim programlarından olan WhatsApp üzerinden bildirim yapmanıza imkan sağlamaktayız.

Sürücüler ve araçlar sistemde belirli kriterlere göre tutulmakta ve her iş emri sonucunda sürücü için bir puan ve derece sistemi takip edilmektedir. Sizler için hazırlanan WhatsApp mesajı kuyruğa ekleme modülü ile açtığınız sevkiyatları istediğiniz özel metni yazarak kişiye özel gönderim yapabilirsiniz.

Sürücülere WhatsApp mesajı gönderirken o rotada daha önce çalışmış sürücülere göre, sürücü puanına göre ve güven derecesine göre süzme yaparak ve gelen sonuçlardan gene istediklerinizi işaretleyerek kişiye özel WhatsApp mesajını tek bir tıkla gönderebilmektesiniz.

WhatsApp mesajları Firmaların kendi adlarına alacakları GSM hattı üzerinden yapılmaktadır. Bu konuda bir hat üzerinden bildirimler yapılabileceği gibi Firmanın isteği doğrultusunda birden fazla hat ile de gönderim sağlanabilir. Bu sayede birim / zaman’da gönderilen mesaj sayısı artacağı gibi farklı kullanıcıların bu mesajlara cevap verme iş yükü de dağıtılmış olacaktır.